Centrum testowe motocykli yamaha

FAQ

Czym jeździmy?
Nasza flota składa się z motocykli Yamaha - MT125, MT03, MT07, MT09, MT07 TRACER, MT09 TRACER oraz XT660Z Tenere. Wszystkie motocykle są wyposażone w gmole oraz tankbagi. Niektóre mają także kufry centralne. Podczas pobytu można codziennie zmieniać testowany motocykl.
 
Kiedy można do nas przyjechać?
Hiszpański sezon Motofiesty trwa 9 miesięcy - od początku września do końca maja. Można do nas przylecieć w dowolnie wybranym terminie w tym okresie. Stardardowe turnusy trwają 7 dni i zaczynają się od soboty. W te dni połączenia do Alicante realizują linie Ryanair z Modlina oraz Wizzair z Warszawy. Możliwy jest oczywiście przyjazd w inne dni i wciąż otrzymają Państwo wszystko, co oferuje Motofiesta. Drugim obsługiwanym przez nas lotniskiem jest Walencja.
 
Jak przebiega rezerwacja? Co należy zrobić później?
Najpierw musimy uzgodnić termin, kiedy chcą Państwo przyjechać. Następnie dokonujemy wstępnej rezerwacji w kalendarzu, do potwierdzenia której konieczna jest wpłata zaliczki. Wynosi ona 1000zł lub 250 euro od osoby. Reszta kwoty za wyjazd musi zostać opłacona najpóżniej 14 dni przed wyjazdem. Kaucję za motocykl można opłacić na miejscu gotówką.
 
Co ze sobą zabrać?
Przede wszystkim odzież motocyklową. Mamy do dyspozycji gości kilkanaście kasków w różnych rozmiarach, jednak resztę odzieży motocyklowej należy zabrać ze sobą. W przypadku wycieczek z przewodnikiem żadna nawigacja nie jest potrzebna. Do jazdy samodzielnej udostępniamy papierowe mapki okolicy.
 
Ile to kosztuje?
Pod względem ceny jesteśmy elastyczni, ponieważ można dostosować wyjazd do własnych potrzeb. Siedmiodniowy pobyt w naszej bazie noclegowej ze śniadaniami kosztuje tylko 250 euro, pozostałe atrakcje można sobie dowolnie konfigurować według poniższego klucza.
 
Klucz konfiguracji pobytu
 • Tygodniowy pobyt w hotelu - 350 euro/ osoba (250 euro bez obiadokolacji)
 • Dodatkowa doba bez motocykla z wyżywieniem przy pobycie ponad 7 dni - 50 euro (lub 40 euro bez obiadokolacji)
 • Doba bez motocykla z wyżywieniem przy pobycie poniżej 7 dni - 60 euro (lub 50 euro bez obiadokolacji)
 • Tygodniowy pobyt w apartamencie - 350 euro (kaucja 500 euro)
 • Transfer z i na lotnisko Alicante i Walencja - 100 euro
Cennik wynajmu
 • Wynajęcie motocykla powyżej 600 cm3 - 100 euro / doba (kaucja 500 euro, MT07 i MT09, bez przewodnika)
 • Wynajęcie motocykla poniżej 600 cm3 - 80 euro / doba (kaucja 500 euro, MT03, MT125, bez przewodnika)
 • Wynajęcie skutera 125 cm3 - 20 euro / doba (kaucja 300 euro)
 • Wynajęcie busa - 40 euro / doba (kaucja 500 euro)
Dodatkowe usługi
 • Usługa przewodnika - 50 euro / wycieczka
 • Wypożyczenie kasku z kominiarką - 2 euro / doba
 • Korzystanie z sauny i jacuzzi - 10 euro / 1 osoba, 7 euro / osoba (2-4 korzystających)
 • Salka gimnastyczna bezpłatna
Pakiet Motofiesta
(Pakiet obejmuje: transfer z i na lotnisko, opieka rezydenta,  zakwaterowanie, śniadania w formie bufetu oraz trzydaniowe obiadokolacje, motocykl Yamaha do wyboru, 6 wycieczek motocyklowych z przewodnikiem, ubezpieczenie podróżne Allianz Globtroter, poczęstunek na plaży po przylocie, zwiedzanie Alicante i Walencji, skuter o pojemności 125cm do dyspozycji w czasie pobytu, kask motocyklowy z kominiarką, pamiątkowa koszulka)
 • Tygodniowy pobyt w pakiecie Motofiesta - 990 euro (890 euro bez obiadokolacji)
 • Tygodniowy pobyt w pakiecie Motofiesta dla osoby towarzyszącej - 490 euro (390 euro bez obiadokolacji)
 • Tygodniowy pobyt dziecka do lat 16 w pakiecie Motofiesta - 390 euro (320 euro bez obiadokolacji)
 • Dziecko do lat 2 - bezpłatnie

Ilu uczestników potrzeba by Motofiesta się odbyła?

Wystarczy jeden. Jesteśmy w Hiszpanii przez cały czas między wrześniem a majem co wiąże się z dwoma rzeczami. Pierwszą jest to, ze można do nas dojechać w dowolnie wybranym terminie w tym okresie. Drugą sprawą jest to, że pełen program Motofiesty realizujemy niezależnie od tego, czy gościmy tylko jedną osobę, czy dziesięcioosobową grupę.

Jak wygląda zakwaterowanie?

Kwaterujemy naszych gości w klimatycznym, hiszpańskim hotelu Cases de Sant Jaume. Do dyspozycji gości są dwuosobowe pokoje lub czterosobowe apartamenty z tarasem. Wszystkie pokoje są przestronne, jasne, z dużymi łazienkami, klimatyzacją, ogrzewaniem, telewizorem oraz bardzo wygodnymi łóżkami. W hotelu do dyspozycji naszych gości jest także duży basen, leżaki, hamaki, sauna, jacuzzi oraz salka gimnastyczna. Jego zdjęcia można zobaczyć w galerii.