Blog

Zobacz Więcej

Jak wybrać organizatora wycieczek motocyklowych?

Zobacz Więcej

Czy warto wybrać się na wakacje z organizatorem wypraw motocyklowych?

Zobacz Więcej

Relacja z wycieczki motocyklowej do Kolumbii, luty 2022

Zobacz Więcej

Maskonury na Islandii

Zobacz Więcej

Dzień dwunasty. Mariquita – Sesquile.

Zobacz Więcej

Dzień jedenasty. Salamina – Mariquita

Zobacz Więcej

Dzień dziesiąty. Sonson – Salamina.

Zobacz Więcej

Dzień dziewiąty. Guatape – Sonson.

Zobacz Więcej

Dzień ósmy. Pauna – Guatape.

Zobacz Więcej

Dzień siódmy, San Gil – Pauna.

Zobacz Więcej

Dzień szósty. San Gil, rafting.

Zobacz Więcej

Dzień piąty. Sam Andres – San Gil.

Sprawdź kalendarz naszych zorganizowanych wyjazdów

Wyprawy motocyklowe blog

Witaj na blogu Motofiesta, miejscu, gdzie pasja do motocykli i podróży spotyka się z wiedzą, dobrym słowem i doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że każdy entuzjasta motocykli znajdzie tu coś dla siebie. Od szczegółowych relacji z naszych wypraw po porady ekspertów – nasz blog to prawdziwa skarbnica wiedzy dla każdego, kto marzy o podróżach na dwóch kółkach.

Relacje z odbytych podróży: żywe historie z tras

W dziale poświęconym relacjom z wypraw znajdziesz szczegółowe opisy tras, anegdoty i zdjęcia, które przybliżą Ci atmosferę i wyjątkowość każdej z motocyklowych przygód. Dzięki nim będziesz mógł poczuć ducha motocyklowych eskapad i zainspirować się do własnych wyjazdów.

Poradnik przygotowania do wycieczek: Asfalt i adventure

Podróż motocyklem wymaga odpowiedniego przygotowania, nawet jeśli odbywa się po Europie. W naszym blogu znajdziesz dwa odrębne poradniki: pierwszy poświęcony podróżom asfaltowym, idealnym dla tych, którzy cenią sobie gładkie drogi i długie trasy, oraz drugi dedykowany wyprawom adventure, gdzie poruszamy kwestie jazdy poza asfaltem. Dzięki tym poradom, będziesz gotowy na każde wyzwanie, które napotkasz na swojej drodze.

Podróże motocyklowe – jak się spakować?

Pakowanie na wyprawę motocyklową może być wyzwaniem i na tak postawione pytanie nie ma jednej odpowiedzi. W naszym blogu znajdziesz kompleksowy przewodnik, jak efektywnie spakować się na każdy rodzaj wyprawy. Od wyboru odpowiednich sakw po listę niezbędnych przedmiotów – wszystko, co musisz wiedzieć, by Twoja podróż była komfortowa i bezproblemowa.

Recenzje sprzętu i ekwipunku: Sprawdzone przez nas

Każdy motocyklista wie, jak ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu. W naszych recenzjach przeczytasz szczegółowe oceny na temat sprzętu i ekwipunku, które sami testujemy podczas naszych wypraw.

Atrakcje dodatkowe na wyjazdach: nie tylko motocykle

Podróże motocyklowe to nie tylko jazda, ale również czas na odkrywanie nowych miejsc i kultur. Zwykle dla każdej wyjazdu przygotowujemy kilka propozycji atrakcji dodatkowych. Najdziesz tutaj informacje o dodatkowych atrakcjach, które oferujemy podczas naszych wyjazdów.

Podróże motocyklem: Porady, inspiracje i doświadczenia

Podróżowanie na motocyklu to wyjątkowe doświadczenie, które łączy w sobie pasję do jazdy i odkrywania. Na naszym blogu przeczytasz nie tylko praktyczne porady dotyczące podróżowania, ale również mnóstwo inspiracji do planowania własnych wypraw. Od krótkich wycieczek po długie eskapady – każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie.

Podróż na dwóch kółkach: Twój przewodnik po świecie motocykli

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym jeźdźcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę na motocyklach, nasz blog jest miejscem, gdzie przeczytasz ciekawe informacje. Od dokładnych przewodników po emocjonujące relacje z podróży – Motofiesta to Twoje okno na świat podróży na dwóch kółkach.

Porady ekspertów: Wszystko, co musisz wiedzieć o motocyklach

Jako eksperci w dziedzinie motocykli, podzieliliśmy się naszą wiedzą w wielu artykułach. Dowiesz się tu o naszych modelach motocykli dla różnych rodzajów podróży, o technikach jazdy oraz o tym, jak utrzymać swój motocykl w idealnym stanie. Nasze porady pomogą Ci cieszyć się każdą minutą spędzoną na motocyklu.

Każdy wpis na naszym blogu to nowa inspiracja do odkrywania świata na motocyklu. Pokazujemy Ci, że podróżowanie na dwóch kółkach to najlepszy sposób na odkrywanie nowych miejsc, poznawanie ludzi i doświadczanie przygód. Zaplanuj swoją kolejną wyprawę z Motofiesta i przeżyj przygodę życia.