Pireneje last minute!

Dzień dobry, Chcemy przedstawić Państwu naszą ofertę „last minute” na wyjazd w hiszpańskie Pireneje.

Skrócone informacje zawarte są poniżej, w razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Termin: 28 czerwca – 5 lipca (poniedziałek – poniedziałek) Loty: Z Wrocławia i z Poznania do Girony, w cenie od 269 zł (w obie strony).W skrócie: Tygodniowy wyjazd objazdowy po hiszpańskich Pirenejach na motocyklach Yamaha Tracer 900 i Tracer 700.

-6 dni jazdy po wspaniałych, krętych drogach wśród malowniczych, zielonych gór Katalonii, Aragonii i Nawarry. -Grupę prowadzi przewodnik na motocyklu, a bagaże jadą w busie serwisowym. -Wyjazd skupia się raczej na przyjemności z jazdy motocyklem i pięknych widokach, niż zwiedzaniu i zabytkach, aczkolwiek one też będą wplecione w harmonogram wyjazdu. Trasa: Start i meta w Gironie, niedaleko Barcelony. -Trasa będzie pętlą rozciągającą się między Gironą a Pampeluną o długości niecałych 1500 km. Dzienne przebiegi są między 230km a 270km. -Przewidywany czas jazdy około 6h plus przerwy na zdjęcia, obiad i inne. Noclegi: Dobre hotele o standardzie trzech lub czterech gwiazdek, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych ze śniadaniem. Motocykle: Yamahy Tracer 900 (5 sztuk) oraz Tracer 700 (2 sztuki), wyposażone w gmole, uchwyty na telefony i kufry centralne. -Motocykle z rocznika 2020 i 2021 z przebiegami nie większymi niż 5 tysięcy km.

Bagaże: Motocykle mają kufry centralne o pojemności 39 litrów na podręczne drobiazgi, natomiast walizki będą transportowane w busie bagażowym.

Cena: 1250 euro kierowca i 750 euro pasażer jadący na tym samym motocyklu.

Cena zawiera: -transfery lotniskowe, -wynajem motocykla na czas wyprawy (z kufrem centralnym), -przewodnika na motocyklu, -asystę busa serwisowego wiozącego bagaże, -noclegi w 3* i 4* hotelach ze śniadaniami, -ubezpieczenie turystyczne, -zarejestrowane materiały foto-wideo.

Cena nie zawiera:

-biletów lotniczych,

-paliwa do motocykla,

-wyżywienia (poza śniadaniami),

wydatków własnych.