Motofiesta

Motofiesta – skąd wziął się pomysł by zorganizować wyprawę motocyklową?

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, co może wyniknąć z przypadkowego spotkania dealera motocykli Yamaha oraz administratora wynajmu domów wakacyjnych w Hiszpanii, to odpowiedź brzmi: firma prowadzona z pasją i zaangażowaniem.

Podczas tego przypadkowego spotkania zaświtała nam w głowie myśl, żeby organizować wyprawy motocyklowe. Na początku brzmiało to jak kompletne szaleństwo. Byliśmy w biznesie motocyklowym od 1995 roku, jednak wejście do branży turystyki motocyklowej było dla nas wyzwaniem. Wykonalną, choć obarczoną ryzykiem przygodą. Nie mogliśmy odpuścić i już w 2015 roku gościliśmy pierwszych uczestników Motofiesty w domu w niewielkim malowniczym nadmorskim kurorcie, Morairze. Organizowaliśmy najlepsze motocyklowe wyjazdy, kierując się hasłem „najwyższa jakość w rozsądnej cenie”. Realizowaliśmy wyprawy od A do Z, dając naszym gościom komfort i wygodę podróżowania bez zmartwień. Wy wsiadacie do samolotu myśląc o bajecznym urlopie, a my zapewniamy Wam zakwaterowanie, posiłki, transfery, plan wyjazdu, motocykle oraz ich idealny stan techniczny. Ośmielamy się mówić, że jakość, którą oferujemy oraz jej stosunek do ceny sprawiają, że nasza oferta jest najatrakcyjniejsza na rynku.

Z czasem zaczęliśmy przyjmować co raz więcej gości chętnych na odpoczynek na Półwyspie Iberyjskim, dlatego tak jak powiększająca się rodzina musieliśmy znaleźć nowe większe lokum. Wkrótce z udostępniania pokoi w domach przeszliśmy do ulokowania naszej bazy w hotelu, z czego korzystamy do dzisiaj. Wraz z pozyskiwaniem doświadczenia, poszerzaliśmy naszą ofertę, a wprowadzenie nowych miejsc do pojechania na wyprawę motocyklową to była kwestia czasu. Dzięki temu, oprócz motocyklowych urlopów stanowiących fundament działalności naszej firmy, możecie wybierać również wyjazdy objazdowe po południowej Hiszpanii, formę adventure, czy wybierać wycieczki do innych krajów, takich jak Kolumbia czy Islandia.

Co wyróżnia wyprawę motocyklową zorganizowaną przez Motofiestę na tle konkurencji? Jakie reprezentuje wartości?

Zawsze nowe motocykle

Co roku odświeżamy naszą flotę motocyklową. Są to modele Tracer7, Tracer9, Tracer9 GT oraz Tenere 700. Żaden z nich ma nie więcej niż 8 miesięcy, a przebiegi są niewielkie.

Motocykle są utrzymywane w stanie salonowym przez autoryzowanego dealera Yamaha w Płocku, firmę Moto-Kom. Nie ma więc niebezpieczeństwa, że coś nie będzie działać, będzie krzywe, zużyte lub uszkodzone. Motocykle są pewne i bezpieczne.

Wszystkie motocykle mają też dodatkowe wyposażenie ułatwiające podróżowanie, przeczytasz o tym więcej w dziale FAQ w poszczególnych ofertach wyjazdów.

Wynajem motocykli na potrzeby zorganizowanych wycieczek jest moim zdaniem lepsze. Dlaczego? Bo nie tracisz czasu na transport swojego motocykla, który łącznie trwa zwykle 2-3 tygodnie, w krótkim, polskim sezonie. Nie musisz organizować dostarczenia i odbioru Twojego motocykla na miejsce załadunku / z miejsca rozładunku.  Nie musisz się martwić przygotowaniami, serwisem ani zastanawiać się, czy Twoje opony i klocki jeszcze przejadą zaplanowany dystans. Koniec końców, nie zużywasz tych wszystkich materiałów eksploatacyjnych, a to daje wymierne oszczędności!

Jeśli jednak chcesz uczestniczyć w naszej wycieczce na swoim motocyklu, to jako jedyna firma w Polsce dysponująca własną flotą nie dość że zapewniamy taką możliwość, to jeszcze zorganizujemy dla Ciebie transport.

Zamontowane nawigacje

We wszystkich motocyklach szosowym zamontowaliśmy nawigacje TomTom Rider 550 z zaprogramowanymi trasami na każdy dzień wyjazdu.

Nie ma możliwości, żebyś się zgubił, został na czerwonym świetle i nie wiedział gdzie jechać. Jednocześnie sam nie musisz się oglądać na innych. Wiesz ile jeszcze kilometrów do końca i gdzie są zaplanowane przystanki. Możesz jeździć we własnym tempie, na własnych warunkach. Z przewodnikiem w grupie lub indywidualnie, bez groźby, że przeoczysz coś ciekawego.

Jesteś zmęczony i chciałbyś wcześniej dojechać do hotelu? Nie ma sprawy. Wieczorne zwiedzanie Cię wciągnęło i chciałbym opuścić hotel nieco później? OK, wybór należy do Ciebie.

Oczywiście każdą wycieczkę prowadzi doświadczony przewodnik, więc jeśli nie chcesz, to wcale nie musisz z tej nawigacji korzystać.

Działalność biura turystyki motocyklowej

Motofiesta jest legalnie działającą agencją turystyczną, zarejestrowaną w Hiszpanii.

POTWIERDZENIE WPISU DO REJESTRU AGENCJI TURYSTYCZNYCH

Pozostałe dokumenty znajdziesz na stronie – TUTAJ.

Czy stanowi to dla Ciebie jakąś różnicę niż gdybyśmy byli zarejestrowani w Polsce? Żadnej.

Pomimo działalności prowadzonej w Hiszpanii obowiązują mnie takie same przepisy europejskie. Mam takie same ubezpieczenia i podlegam takim samym rygorom prowadzenia działalności, posiadam wszystkie potrzebne zezwolenia i wpisy do rejestrów, a na swoje wpłaty dostaniesz fakturę.

Jeśli Twoje wątpliwości budzi kwestia rozstrzygania ewentualnych kwestii spornych w sądzie – załatwimy to w Polsce. W Ogólnych Warunkach Uczestnictwa  jest dopisana klauzula, która w przypadku podpisywania umowy z obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej ustanawia że polskie prawo i sądy są właściwe do rozwiązywania sporów.

Oczywiście wspominam o tym tylko dlatego, że takie pytanie może się u Ciebie pojawić, bo w naszej historii jeszcze nigdy taki spór nie miał miejsca, a swoją pracę wykonuję tak dobrze, że nie wierzę by kiedykolwiek miał się taki pojawić.

Istniejemy też poza Internetem, jeśli chcesz spotkać się na żywo zapraszamy do salonu Yamaha Moto-Kom w Cekanowie koło Płocka.

Doświadczony przewodnik

Damian ma już prawie 30 lat doświadczenia w jeździe motocyklami, zarówno na asfalcie jak i w terenie.

Trudno oszacować liczbę kilometrów pokonaną w roli przewodnika. Jest także instruktorem sportu motocyklowego i ma przeszłość sportową – w tym zdobycie tytułu Mistrza Polski w enduro. Doskonale potrafi wyczuć właściwe tempo jazdy dla grupy. Pojedzie szybciej tam, gdzie to możliwe, ale zadba też o komfort wolniejszych uczestników. Dodatkową wartością jest to, że jest przeszkolony w udzielaniu pierwszej pomocy.

Co prawda nie zajmuje się tym na co dzień ani nie wyrywa się nie proszony, ale jeśli tylko wyrazisz takie życzenie, chętnie opowie o technice jazdy i co robić, byś na motocyklu czuł się pewniej i bezpieczniej, a Twoja jazda była płynniejsza.

Ponadprzeciętna dbałość o detale

Organizując wycieczki motocyklowe dbamy o najdrobniejsze szczegóły i udogodnienia tak, by maksymalnie ułatwić Uczestnikom cieszenie się swoim urlopem. Jak to robimy? Składają się na dziesiątki drobnych rzeczy.

  • Twoje bagaże przewożone busem serwisowym będą czekały na Ciebie w recepcji hotelowej, nie w samochodzie;
  • codziennie dostaniesz na piśmie odprawę z informacjami dotyczącymi danego dnia;
  • zatroszczymy się o takie drobnostki, jak choćby to, żebyś miał w kufrze odpowiedni zapas wody;
  • zadbamy o szybką i prostą komunikację tworząc dedykowane grupy na komunikatorze Whatsapp już na długo przed przylotem;
  • zakwaterowanie jest w maksymalnie dwuosobowych pokojach, nie musisz się martwić, że wylądujesz w „trójce” jeśli liczba uczestników będzie nieparzysta i nie musisz za tę pewność dopłacać 😉
  • prócz skrupulatnej organizacji dbamy też o wszystkie detale wokół – choćby o bardzo dobre ubezpieczenie wszystkich Uczestników (Allianz Globtrotter, 600k zł KL, 60 000zł NNW, 1 000 000zł OC)

Relacje, integracja i komunikacja

Przykładamy wielką wagę do integracji uczestników, budowania wzajemnych relacji i efektywnej komunikacji. Już na długo przed planowanym wyjazdem tworzymy dedykowaną grupę na komunikatorze WhatsApp, co umożliwia uczestnikom lepsze poznanie się i wymianę pytań oraz wskazówek. W trakcie samej wycieczki, grupa WhatsApp służy nam również do dzielenia się multimediami, choć do tego celu polecamy również dedykowany folder w chmurze Dropbox, do którego każdy uczestnik otrzymuje dostęp. Rola przewodnika nie ogranicza się do prowadzenia grupy na motocyklu – traktuje uczestników jak swoich gości, bierze sobie do serca dbałość o nich i jest spoiwem całego wydarzenia. Organizujemy również wspólne aktywności w czasie wolnym, aby każdy mógł poczuć się częścią grupy i wrócił do domu z nowymi przyjaźniami. Dodatkowo, dzięki naszej znajomości języków obcych, uczestnicy mogą liczyć na pomoc w znalezieniu lokalnych pamiątek czy zamawianiu posiłków w restauracjach, co czyni całą podróż jeszcze bardziej bezproblemową, przyjemną i pozostawiającą po sobie tylko pozytywne, niezapomniane wrażenia.

Przy okazji współdzielenia multimediów – wszyscy Uczestnicy mają także dostęp do nagrań z kamery GoPro, żeby było co oglądać wieczorami w oczekiwaniu na kolejny wyjazd z Motofiestą.

Myślimy, że to właśnie zbudowane relacje sprawią, że niemal nie ma Uczestników, którzy pojawili się u nas tylko raz. Prawie wszyscy wracają 😉

Unikalna oferta wyjazdów motocyklowych

Choć nie mam w swojej ofercie wyjazdów do malowniczych miejsc na każdym kontynencie, to niemal w każdym z nich można odnaleźć coś wyjątkowego. I tak na przykład:

  • Hiszpańska Motofiesta to wycieczka motocyklowa z autorskim programem motocyklowego urlopu gdzie wszystkie noclegi w jednym, wygodnym hotelu w pierwszej linii brzegowej. Region jest na tyle atrakcyjny, że dwa tygodnie to mało, by zwiedzić okolicę w promieniu 150km.  Nie musisz się codziennie pakować, nie musisz nawet codziennie jeździć. To idealny wyjazd na aktywny urlop wypoczynkowy lub zabranie ze sobą mniej doświadczonej pasażerki;
  • Wyjazdy typu ADV – mało kto w Polsce organizuje tego typu wyprawy motocyklowe, a nikt w tak rozbudowanej formie z bogatym programem. Tylko z Motofiestą pojeździsz przez 6 dni z przewodnikiem po szutrach Hiszpanii, Portugalii czy Maroka na przygotowanej do tego Tenere 700. Chcesz jednak przyjechać swoim? Nie ma problemu, to też da się zrobić. Zapraszam gorąco!
  • Maroko – tylko jedna firma zaczyna i kończy pętlę na terenie Maroka. Cała reszta zaczyna w hiszpańskiej Maladze i traci dwa dni na przeprawy promowe i granice w dwie strony. Motofiesta ma jednak bogatszy program, wydłużony o dwa dni jazdy. Wierzcie mi, że Maroko jest tego warte.

Wygodny samochód serwisowo-bagażowy

Na każdym wyjeździe objazdowym po asfalcie towarzyszy nam samochód serwisowo – bagażowy. To niesamowicie wygodne, kiedy nie musisz wozić całego swojego bagażu. Podróże „na lekko” to zupełnie inne przeżycie niż w przypadku załadowanych kufrów.

Dodatkowa osoba wsparcia ze strony organizatora to jednak więcej korzyści. Od prozaicznego robienia zakupów „na wieczór” czy wody daej poczucie bezpieczeństwa. W razie przewrotki czy wybitnie mało prawdopodobnej awarii, takie rozwiązanie gwarantuje najszybsze rozwiązanie kłopotu. Może podjąć motocykl z trasy, zawieźć ewentualnie do serwisu lub z pomocą kompletu narzędzi naprawić go na miejscu. Jeśli poczujesz się gorzej, możesz przejechać do kolejnego hotelu w samochodzie.

Nie myślcie jednak, że w przypadku drobnostek, będziemy czekali na samochód. Podstawowy zestaw narzędzi przewodnik wozi ze sobą, także problemy w stylu przebitej opony, konieczności regulacji klamek czy dokręcenia lusterka załatwiamy na miejscu – to jest standard przy planowaniu na ostatni guzik jazdy motocyklem.

Tylko najwyższe oceny

Motofiesta ma powody do dumy, gdyż otrzymała wyłącznie najwyższe oceny od uczestników organizowanych wyjazdów. Nasza reputacja jest potwierdzona licznymi pozytywnymi recenzjami, które można zobaczyć na naszych profilach na Facebooku oraz Google. Te doskonałe opinie świadczą o tym, że nie tylko w pełni realizujemy obietnice zapisane w naszej ofercie, ale również często przekraczamy oczekiwania naszych klientów. Starannie zaplanowane wycieczki, pasja i zaangażowanie w każdy detal podróży przekładają się na niezapomniane doświadczenia i zadowolenie uczestników. Każda wycieczka z Motofiestą to nie tylko spełnienie marzeń o motocyklowej przygodzie, ale także możliwość tworzenia trwałych wspomnień i przyjaźni. Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, przekonajcie się sami!

Gdzie turystyka motocyklowa?

Motofiesta skupia się na dostarczeniu niezapomnianych wrażeń, jednocześnie stawiając na profesjonalny sprzęt i bezpieczeństwo. Turystyka motocyklowa to branża, w której prężnie działamy od 2015 roku i organizujemy wycieczki w najdalsze zakątki świata. Podróże skupiają się na dostarczeniu jak największych wrażeń, a żeby do tego doprowadzić uczestnicy wycieczek zabierani są w miejsca takie jak HiszpaniaPortugaliaKolumbia i wiele innych. Nasza turystyka motocyklowa to nie tylko jazda, ale i wypoczynek! Trasy są planowane tak, by połączyć relaks z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Czym jest turystyka motocyklowa?

Wielu miłośników dwóch kół marzy o dalekich wyprawach motocyklem, jednak nie każdy zna miejsca i ludzi by zorganizować tego typu wyjazd. Z pomocą przychodzi profesjonalne biuro turystyki motocyklowej – Motofiesta. Turystyka motocyklowa jest branżą, którą zajmujemy się już od 2015 roku. Jesteśmy miłośnikami motocykli, którzy dzielą się swoim hobby z innymi. Turystyka motocyklowa jest naszą pasją, dzięki której poznajemy ciekawych ludzi i budujemy więzi na całe życie, do czego zachęcamy także i Was.

Ekipa Motofiesty

Damian Dymowski, obecnie głównodowodzący przedsięwzięciem pod szyldem Motofiesta. Organizuje i osobiście prowadzi wiele wyjazdów motocyklowych

Damian Dymowski

Jeden ze współzałożycieli Motofiesty, ogarnia ją organizacyjnie i logistycznie. Jest motocyklistą już od 24 lat. Ciekawy świata, ciężko mu usiedzieć na miejscu, według niego w podróży ważniejsza od celu jest droga sama w sobie. Kocha się ścigać i motocyklowy offroad, gdzie udziela się także jako instruktor.
Krzysztof Dymowski, jeden z pomysłodawców stworzenia biznesu polegającego na zorganizowanych wyjazdach motocyklowych

Krzysztof Dymowski

Pomysłodawca i współtwórca Motofiesty. Człowiek ze zdecydowanie największym doświadczeniem w biznesie. Od 20 lat związany z marką Yamaha, obecnie najdłużej istniejący dealer tej marki w Polsce. Nasz mentor i ojciec sukcesu!
Michał Rogaski, człowiek z ogromną wiedzą na temat motocykli. Pomagał przy serwisie naszej floty używanej przy wyprawach motocyklowych

Michał Rogaski

Mechanik, który już od 2000 roku pracuje przy motocyklach Yamaha. Troszczy się o perfekcyjny stan techniczny naszych motocykli. Uwielbia podróżować, zachwycać się przyrodą i dobrze przemyślanymi inżynieryjnie rozwiązaniami. Robi też piękne zdjęcia!
Andrzej Pietrzak, jest naszym przedstawicielem w branży wycieczek motocyklowych na rynkach skandynawskich

Andrzej Pietrzak

Andrzej jest naszym przedstawicielem na rynku skandynawskim. Podróżnik, pisarz, wolontariusz. Poprawny, zdeklarowany marzyciel. Obywatel świata. W swoich podróżach nauczony wytrwałości w działaniu, aby zdobywać to co nieuchwytne za horyzontem.
Andrzej Krymow, człowiek z którym współpracujemy podczas organizacji wyjazdów motocyklowych do Kolumbii

Andrzej Krymow

Reprezentant Motofiesty w Kolumbii. Z wykształcenia urbanista, a z zamiłowania podróżnik i motocyklista. W styczniu 2014 wyruszył samotnie do Australii, skąd po 6 miesiącach podjął dalszy podbój świata. Od tamtej pory jest w nieustannym ruchu, co chwilę zmieniając kontynenty. Doświadczenie w prowadzeniu wypraw motocyklowych zdobywał m. in. w Chile, Argentynie, Boliwii, Kirgistanie czy Maroku. Ze wszystkich miejsc na świecie swój dom odnalazł w Kolumbii, gdzie od 2016 spędza europejskie zimy. Gdy nie jeździ na motocyklu spotkać go można pod żaglami na wodach Morza Śródziemnego, gdzie w czasie europejskiego lata prowadzi wyprawy żeglarskie lub eskapady nurkowe.

Sprawdź opinie naszych klientów

Paweł Małys opinia o wyprawa motocyklowa Pireneje

Kolejny super wyjazd, piękne widoki, ogarnięty organizator 💪🤘 polecam Damiana ‼️

Paweł Małys
Roman Rogowski mówi o wyprawa motocyklowa Hiszpańska Motofiesta

Był to mój drugi wyjazd z Motofiesta do Hiszpanii i zarówno Calpe jak i Pireneje zorganizowane perfekcyjnie a Damian jako organizator i przewodnik – pełna profeska. Polecam👍👍

Roman Rogowski
Marcin Lempert opowiada o wycieczka motocyklowa w Pireneje

Pireneje z Motofiestą zaliczone, dziękuję Damian za prowadzenie i opiekę nad grupą. Super widoki a niektóre odcinki rodem z torów wyścigowych, takie jak właśnie lubimy 😉. Do zobaczenia za rok.

Marcin Lempert
Piotr Malinowski wyraża swoją opinię wyprawa motocyklowa do Kolumbii

Kolumbia to mega wyprawa! Mnóstwo wrażeń i przygód! Piękna przyroda i mili ludzie. Bardzo polecam!

Piotr Malinowski

Minęło dosłownie kilka dni od powrotu z Hiszpanii , a ja już myślę o wyjeździe w przyszłym roku. To o czymś świadczy ?
Wspaniała wyprawa z Motofiestą, doskonała odskocznia od dnia codziennego.

Andrzej Rypiński
Bogdan Siekierko mówi o wyprawa motocyklowa w Hiszpania

Genialna wyprawa motocyklowa i nauka w jednym! Mega zabawa, świetna atmosfera. Podziękowania dla wszystkich uczestników i organizatora .Polecam każdemu, kto jeszcze się waha. Do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Bogdan Siekierko
Ewa Gołasa wyraża opinię o wyprawa motocyklowa motofiesta

Kolejny udany wyjazd z Motofiestą👍wspaniała organizacja,fajne trasy no i super towarzystwo 😄

Ewa Gołasa

Fantastyczna przygoda, piękne widoki, słońce, plaże i zakręty ❤️
A do tego fajny przewodnik.
Czego można chcieć więcej?

Ewelina Flisek
Krzysztof Małysz opinia o wyprawa motocyklowa

Wyjazd do Hiszpanii, zakwaterowanie w Calpe. Nie sądziłem, że będzie tak dobrze. Aby krótko podsumować to, co najbardziej utkwiło mi z tej imprezy, to niczym niezmącona radość z jazdy po winklach. Przewodnik – pierwsza klasa. Motocykle – doskonałe. Widoki – zapierające dech. Towarzystwo – przemiłe..

Krzysztof Małysz
Krzysztof Solana wyraża opinię o wyprawa motocyklowa do Hiszpanii

Impreza na europejskim poziomie.
Kolejny mój wyyjazd i na pewno nie ostatni. Polecam!!!!!
02.10.2020 po trzykrotnym przekładaniu wyjazdu z powodu pandemii LECIMY!!!!
Otworzyliśmy sezon 2020/2021 dziesięć nowiutkich motocykl i wspaniała pogoda. Kolejny raz niesamowite widoki i tysiące zakrętów.

Krzysztof Solana
Leszek Gradowski mówi o opinii o wycieczka motocyklowa Motofiesta

Jechać! i nie zastanawiać się czy warto. Ogarnięta ekipa organizatora, świetny przewodnik. Trasy bajeczne.

Leszek Gradowski
Marcin Dziewulski opinia wycieczka motocyklowa Pireneje

Dobra i staranna organizacja, prowadzi zawodowiec motocyklista, zna teren i miejscowe zwyczaje. Wszystko na luzie, bez zgrzytów. Korzystałem kilkukrotnie i to nie koniec. Serdecznie polecam.

Marcin Dziewulski

Cóż można napisać, kolejny wyjazd z Motofiestą i po raz kolejny same pozytywne wrażenia. Organizacja na wysokim poziomie. Damian nie skąpi możliwości sprawdzenia swoich sił w offroadowej jeździe, sam jest pasjonatem takiej turystyki i to widać!

Mariusz Jastrzębski
Mariusz Sielicki opinia o wycieczce motocyklowej Motofiesta

Minęły dopiero dwa dni, a już tęsknię za Motofiestą, Hiszpanią, pięknymi trasami, wspaniałymi widokami oraz najlepszym przewodnikiem jakiego poznałem.
Pełny profesjonalizm, świetnie przygotowane motocykle i wspaniała atmosfera każdego dnia spowodowała, że człowiek zapomina o wszystkich problemach.

Mariusz Sielicki
Michał Jackiewicz mówi o swojej wyprawa motocyklowa do Hiszpanii

Niezapomniany wyjazd, super organizacja. Piękne trasy, ciekawe miejsca i widoki. Czego chcieć więcej? Polecam i wrócę tu jeszcze nie raz!

Michał Jackiewicz

trasy i organizacja na najwyższym poziomie!

Paweł Drewniak
Piotr Nowak opinia o wyprawie Kolumbia

Wyjazd do Kolumbii był absolutnie niezapomniany. Spodziewałem się że będzie dobrze, ale rzeczywistość przeszła nawet najśmielsze oczekiwania. Organizacja całego wyjazdu była bardzo dobra, a cała wyprawa przebiegła bez problemów. Polecam, polecam, polecam.

Piotr Nowak
Tomasz Kida mówi o opinii o wyjazd motocyklowy offroad Hiszpania

Polecam szczegolnie odkrywanie nowych tras z Damianem , gosc wyluzowany i kompetentny 😅🤙🏻🤙🏻

Tomasz Kida
Tomasz Szymczyk mówi o swoim wyjazd motocyklowy po Pireneje

Super zorganizowana impreza motocyklowa, pełen profesjonalizm pod każdym względem, trasy zaplanowane z przemyśleniem aby czerpać jak najwięcej satysfakcji z jazdy i przy okazji widoki okolic, polecam gorąco Motofiestę!

Tomasz Szymczyk

Po kolejnej już wyprawie z Motofiestą wiem, że ciężko o lepszego organizatora, a offroad w Portugalii to kwintesencja wyprawy motocyklowej- wymagający teren, gdzie można się zmęczyć i poszaleć, piękne widoki z urokliwymi górskimi wioseczkami, świetne hotele i super ekipa. Polecam!

Tomasz Wroceński

Zobacz zdjęcia z naszych wypraw!

Zobacz Więcej

Hiszpańska Motofiesta

Zobacz Galerię
Zobacz Więcej

Hiszpania – wycieczka objazdowa po Andaluzji

Zobacz Galerię
Zobacz Więcej

Hiszpania – wycieczka adventure po Andaluzji

Zobacz Galerię
Zobacz Więcej

Hiszpania – wycieczka adventure po Costa Blanca

Zobacz Galerię
Zobacz Więcej

Hiszpania / Francja – wycieczka objazdowa po Pirenejach

Zobacz Galerię
Zobacz Więcej

Portugalia – wycieczka objazdowa

Zobacz Galerię
Zobacz Więcej

Portugalia – wycieczka adventure

Zobacz Galerię
Zobacz Więcej

Kolumbia – wycieczka adventure

Zobacz Galerię
Zobacz Więcej

Maroko- wycieczka objazdowa

Zobacz Galerię

Sprawdź kalendarz naszych zorganizowanych wyjazdów